Naprawiamy moduły uszkodzone moduły z BMW, Mercedes, Grupa VW, PSA i wiele innych. Przykładowe moduły CAS EWS FRM EZS BSI 

Auto Liczniki :

– naprawa  ( martwe, zalane, wymiany ,uszkodzone matryce LCD itp. ) większość modeli aut

–  kasowanie inspekcji serwisowych

Usuniemy , wy-programujemy : DPF, FAP, Ad Blue, EGR 

Wyłączymy limiter prędkości

Wykodujemy system START STOP 

Kodowanie aut z rynków USA / AZJA na Europę 
Usługa polega na przekodowaniu sterowników w samochodach sprowadzonych z rynku amerykańskiego USA na europejski EUR. Po tym zabiegu cały system posiada oprogramowanie niczym nie odbiegające od samochodu który zostaje zakupiony w salonie w Europie.Co zyskujemy?
Nawigacja odczytuje mapy Europy,Radio wyszukuje polskie stacje radiowe (w wersji USA tylko stacje nieparzyste z syntezą co 200kHz) + RDS, Region DVD przestawiony na Europę (Region Code 2),Temperatura jest w Celsjuszach, Spalanie w litrach,Znika też uciążliwy komunikat startowy który trzeba za każdym zatwierdzać informujący nas o tym że zapoznaliśmy się z instrukcją obsługi (w niektórych modelach BMW, Toyota Lexus).Możliwość przekodowania lamp z wersji USA na Europejskie,
Usługa jest przeprowadzona profesjonalnym sprzętem i z gwarancją na wykonaną usługę. Przekodowanie jest możliwe do wykonania w markach: Audi, BMW, FORD, Lexus, Mercedes, Toyota, VW.

Posiadam oryginalny tester BMW ICOM  NEXT do pełnej diagnozy i kodowania samochodów BMW z przełomu lat 1998 do dnia obecnego .

  • pełna diagnoza jak w ASO
  • kasowanie inspekcji, przeglądów i serwisów 
  • Synchronizacja CAS EWS IMMO
  • kasowanie i analiza błędów
  • kodowanie ukrytych opcji 
  • programowanie sterowników
  • wymiany sterowników / rejestracja w pojeździe
  • TV i DVD free VIDEO IN MOTION VIM
  • wyłączanie dźwięku nie zapiętych pasów
  • uaktualnienie całego oprogramowania w aucie

Wszelkich informacji i ew. spotkanie prosimy ustalać telefonicznie.

Naprawa AIR BAG CRASH DATA

Naprawa sterowników (sensorów) airbag – kasowanie danych wypadku (CRASH DATA) 

Większość sterowników airbag po zderzeniu z odpaleniem poduszek powietrznych i/lub napinaczy pasów ulega zablokowaniu. Firma nasza od wielu lat zajmuje się naprawą takich sterowników. Z pamięci takich sterowników wykasowane są dane o zderzeniu oraz kody usterek. Napraw NIE dokonujemy metodą wgrania zawartości z innego – sprawnego sterownika, tylko każdy rodzaj zostaje „rozpracowany”. Powoduje to, że unikamy przypadków jak zmiana konfiguracji systemu, numeru nadwozia itp, zawartych w pamięci sterownika. 

UWAGA!!! STEROWNIKI MOGĄ BYĆ REGENEROWANE TYLKO W CELACH SZKOLENIOWYCH 

I NIE WOLNO ICH MONTOWAĆ PONOWNIE W SAMOCHODZIE.

Diagnostyka komputerowaPodstawową procedurą sprawdzania stanu działania współczesnych samochodów jest diagnostyka komputerowa. Komputer diagnostyczny łączy się ze sterownikami samochodu i odczytuje informacje o poprawności bądź błędach podczas działania poszczególnych systemów. Posiadając listę potencjalnych nieprawidłowości naprawa samochodu staje się dużo łatwiejsza i bardziej pewna. Przy pomocy urządzeń diagnostycznych (tzw. sond/testerów) można zdiagnozować wszystkie systemy znajdujące się w samochodzie, nowoczesny elektromechanik zaczyna naprawę od diagnozy komputerem.
Wykonujemy podstawową diagnostykę komputerową samochodów osobowych takich marek jak: Audi, BMW, Citroen, Ford, Lancia, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, VW. Czynności jakie możemy wykonać:- skanowanie sterowników auta, odczyt i kasowanie błędów;- odczyt błędów w języku polskim,- zapisywanie wyników skanowania i wysyłanie na email,- zapis wyników skanowania do pliku tekstowego,- podgląd parametrów silnika podczas jazdy (czasy wtrysków, ciśnienie doładowania, temperatura, przepływomierz)- inspekcje serwisowe ze stałymi jak i zmiennymi przedziałami okresowymi, – kasowanie kodów usterek (AIRBAG, ABS, Immobilizera, LICZNIK, SILNIK a także inne),- test elementów wykonawczych, sterowników,- oraz wiele innych,
Oprócz diagnostyki możliwe są bardziej zaawansowane adaptacje i kodowania w poszczególnych sterownikach samochodu. Dokodowanie / wymiany nowych sterowników w markach AUDI, BMW, Grupa VW.